درباره مونا زندیه بیشتر بدانید

مدیر و موسس برند لنز مونا

متخصص لنز های چشمی

وارد کننده لنز به صورت اختصاصی

 

لنز مونا فعاليت خود را از سال 1392 در زمينه فروش و پخش انواع لنز های رنگی و طبی رنگی شروع کرده و صفحه اینستاگرام ما گویای این موضوع می باشد. تعداد دنبال کنندگان لنز مونا در پيج اینستاگرام بصورت كاملا حقیقی و با معرفی کارهای ما به یکدیگر هر روز رو به افزایش است. با مراجعه به پیج اینستاگرام ما و مشاهده استوري های رضایت مشتری که بصورت مداوم و روزانه قرار داده می شود رضایت مشتریان عزیز از برند محبوب لنز مونا کاملا قابل لمس بوده و برای این امر خدارا شاکریم. همچنین با مراجعه به قسمت تجربه مشتری در سايت لنز مونا اسكرين شات رضايت مشتريان نیز قابل مشاهده می باشد.

هدف اصلی لنز مونا: مشاوره تخصصي توسط ٥ مشاور متخصص و برقراركردن رابطه صميمانه و دوستانه با مشتريان عزیز برای سهولت در انتخاب رنگ لنز و انتخاب لنز مناسب برای چشم مشتریان عزیز می باشد.

در ابتداي فعاليت لنز مونا مدير این مجموعه به جهت درخواست زیاد مشتريان و با توجه به اینکه چشم های ایشان كاملا مشكی بوده تمامی لنز هاي موجود را در چشمان خود تست کرده تا مشتریان عزیز با اطمینان و آرامش خاطر کامل اقدام به خرید محصولات کنند، ضمنا تمام ویدیوهای مربوطه در پیج قرار دارد. و خدارو شكر این امر، کاملا رضايت بخش بوده و بازخورد بسیار عالی از طرف مشتریان به همراه داشته است.

همچنین لنز مونا همواره با تولید محتوای عالی آموزشی و تست لنز ها در چشم مدل های ايرانی مختلف این مجموعه و ارائه بروز ترين برندهای وارداتی سعی در ایجاد مزيت رقابتی بهتر برای رضایتمندی شما عزیزان دارد.

همیشه پایه و اساس لنز مونا بر این بوده که رضایت مشتریان بالاترین میزان سوددهی را دارد. از جمله کاهایی که در شرکت انجام می دهیم: «تست تمامی رنگ ها در چشم مدل های مختلف ایرانی، مقایسه رنگ ها، تولید ویدیوهای آموزشی خوب، ارائه بروزترین برندهای وارداتی».

شعار ما: شفافيت و صداقت، بيزنس با اخلاق، حفظ زيبايی ذاتی شما، جوابگويی در كار، سپاس گزاری از وجود شما و خداوند مهربان.

در حال حاضر در تلاش هستیم تا مجموعه لنز مونا در مسیری که پیش گرفته است فعالیت خود را پر تلاش تر، خلاقانه تر و پر انگیزه تر از پیش ادامه دهد.

امیدواریم در این سیر موفقیت ها رضایت مصرف کنندگان را بیشتری را کسب کنیم.

به ما اعتماد کنید.