مقالات

آرایش با لنز طوسی عسلی

یکی از پرطرفدار ترین لنز هایی که استفاده از آن در بین بانوان بسیار متداول است، لنز چشم طوسی عسلی است. زیرا این رنگ با رنگ مو و پوست اکثر بانوان ایرانی سازگار است. و یک تغییر زیبا و طبیعی برای چهره آن ها به وجود می آورد. همچنین آرایش با لنز طوسی عسلی بسیار جذاب و متنوع تر است. این تناژ رنگی در مدل های لنز رنگی و یا لنز طبی رنگی در بازار مصرف وجود دارد. و شما با توجه به نیاز خود میتوانید هر یک از آن ها را خریداری نمایید.

همه ی شما می دانید که هنگام استفاده از لنز چشم و تغییر رنگ چشم ها، سبک آرایش نیز تغییر می نماید. زیرا یکی از ویژگی های مهم برای آرایش زیبا چهره، تناسب تناژ رنگ آرایشی با رنگ چشم است. پس اگر به دنبال یک آرایش جذاب و زیبا با لنز های رنگی به خصوص تناژ طوسی عسلی هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

آرایش با لنز طوسی عسلی

 

تاثیر استفاده و آرایش با لنز طوسی عسلی

قبل از اینکه چندین نکته آموزشی در خصوص آرایش با لنز طوسی عسلی برای شما بیان نماییم، باید بدانید استفاده از این تناژ رنگی لنز چشم چه تاثیراتی در چهره و ظاهر شما دارد.

  • این رنگ لنز چشم در چهره افراد مختلف باعث ایجاد حس وقار و اعتماد به نفس می­ شود.
  • لنز طوسی عسلی به راحتی با لباس و آرایش متفاوت هماهنگ می­شود. زیرا رنگ چشم اکثر آسیایی ها قهوه ای است. و استفاده از این لنز روی صورت بسیار طبیعی و دلنشین است. و با رنگ پوست اصلی سازگاری بسیاری دارد.
  • معمولا افرادی که از این رنگ لنز استفاده می­کنند، دارای شخصیتی آرام، قاطع و خونسرد هستند.
  • و در آخر اگر به دنبال لنز چشم های درشت کننده هستید، لنزهای عسلی طوسی باعث ‌درشت‌تر دیده شدن چشم‌ها در صورت نیز می­ شوند.
بیشتر بدانید
لنز چشم رنگ روشن

سبک های آرایشی مختلف با لنز‌های طوسی‌عسلی

  • اگر می خواهید یک آرایش شیک و زیبا با این لنز چشم ها داشته باشید، در کنار لنز چشم های طوسی عسلی، از سایه اسموکی یا تیره استفاده نمایید. به این صورت که شما گوشه داخلی چشم خود را با رنگ سفید یا شاین رزگلد سایه بزنید. و سپس برای گوشه بیرونی از سایه اسموکی استفاده نمایید. در این صورت یک حالت خاص، زیبا و منحصر به فرد برای چشمان خود به وجود خواهید آورد.
  • برای ست آرایش لب با لنز های طوسی عسلی و سایه اسموکی، انتخاب رژ لب های براق اما کمرنگ گزینه بسیار خوبی می باشد.
  • همچنین حتما از خط چشم و ریمل های مشکی برای آرایش با لنز طوسی عسلی استفاده نمایید. زیرا زیبایی چشم و چهره شما را دو چندان نموده و باعث درشت تر شدن چشمان شما نیز می شود.
  • اگر به سبک آرایش های فانتزی و سایه های رنگی علاقه مند هستید، انتخاب رنگ های سبز و بنفش در کنار لنز چشم هایی با تناژ طوسی عسلی بسیار مناسب می باشد.

آرایش با لنز طوسی عسلی

 

خرید لنز چشم طوسی عسلی

انتخاب و خرید لنز چشم رنگی مناسب، نیازمند توجه به نکته و مسائل مهم بسیاری است. زیرا این لوازم آرایشی در قسمت صورت مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار جلب توجه می نمایند. پس باید یک رنگ مناسب با چهره خود را برای خرید این محصولات انتخاب نمایید. لنز چشم های طوسی‌عسلی از آن تناژ های رنگی های پرطرفدار در این زمینه هستند. این لنز چشم ها هم یک زیبایی فوق العاده برای چهره شما به وجود می آورند. و هم آرایش با لتز طوسی عسلی بسیار راحت و جذاب است. از این رو در این مطلب مهم ترین نکات برای آرایش با این لنز پرطرفدار را برای شما بررسی نمودیم.

بیشتر بدانید
مهم ترین نکات برای خرید لنز رنگی طبیعی

اگر قصد خرید لنز چشم از این تناژ یا دیگر تناژ های رنگی دیگر را دارید، فروشگاه لنز چشم مونالنز، بهترین نمونه های این محصولات را با قیمت بسیار مناسب به شما ارائه می نماید. با مراجعه به صفحه اصلی و قسمت فروشگاه، برند و تناژ رنگی مدنظر خود را به صورت نمره دار و بدون نمره انتخاب و خریداری نمایید.